May 22, 2020

   Aktori gjilanas i “O sa mirë” testohet për Covid-19, ky është rezultati

   December 9, 2019

   “Krejtë këta të mëdhenjtë janë rritur në skamje, kshyre Ajnashtajnin, Gandin, Lutfi Hazirin”

   November 3, 2019

   Bufi: Që ju hupin femijët nëpër shpi e smundeni me i gjet. Veç nalne WIFI edhe i takoni te modemi!

   November 2, 2019

   Vjen muzika më e re nga Blleki, Mc Kresha dhe Luar

   October 26, 2019

   Rita Ora në mes të Beogradit: Tërbohen serbët, mbështetësja e UÇK’së po qesh në kryeqytetin tonë

   October 20, 2019

   Melindën nuk e mbajnë këmbët në koncert, rrëzohet e bie mbi të pranishmit

   October 18, 2019

   SHPËRTHEN KEQ NË TË SHARA MORENA TARAKU: T’I Q*** KREJT ROBT NË P***

   October 18, 2019

   Takohen gjilanasit, Xherdan Shaqiri e rep artisti Blleki

   May 13, 2019

   Vdekja e djalit të madh, diagnostikimi i djalit tjetër me autizëm dhe vajza me sëmundje të zemrës – jeta e trishtuar e Stallone prapa kamerave

   May 13, 2019

   Martohet ish-bashkëshorti Meghan, Trevelor Engelson

   MAGAZINA

   Back to top button
   Close