AKTUALITET

Përplasen 4 automjete, në magjistralen Prishtinë-Gjilan

Në vendin e ngjarjes kanë arritur edhe njësitet policore, ndërsa veturat pësuan dëme të shumta materiale, shkruan Indeksonline. Duhet shtuar…

Read More »

BlackFriday 3 ditë në Bliss Cosmetics, zbritje deri në 50%

Bliss përmban produkte nga më të ndryshmet, përfshirë produkte për grim, lëkurë, parfume të ndryshme e shumë e shumë produkte…

Read More »

Zhegra e Agim Ramadanit e Idriz Seferit mbulohet me flamujt Kuq e Zi

Festat e 28 Nëntorit nënkuptojnë sakrificën, lirinë e guximin e shqiptarëve ndër shekuj. Fshati më i madh i Komunës së…

Read More »

Reagim ndaj thirrjes për kthim të banorëve të Luginës së Preshevës

Nga Ibish Ibishi – Nuk mundemi me kon të gjithë njohës të fushës që shtjellon dhe sqaron sistemin, parimet, rregullat…

Read More »

“Skifterat” vijnë me një super pyro show në stadiumin e qytetit për 20 vjetor

Tifo grupi “Skifterat” po e shënojnë 20 vjetorin e themelimit, ndërkohë që tashmë ndodhen në natën finale të festës, raporton…

Read More »

“Haxhi Luta” disa këshilltarë komunal i vendosin mjekrrën dhe Jack Danielsin Lutës

Lutë Gjilanasit duan ujë Sot, me datë 23 nëntor 2019 organizuar nga Lëvizja Qytetare ”Vatra” në koordinim me asambleistët e…

Read More »

Drita “ndriçon” ndaj Llapit, e kalon Gjilanin në renditjen tabelare

Kanë përfunduar tre takime të sotme në Ipko Superligë. Drita ka mposhtur Llapin me rezultatin 2:0 në Gjilan, shkruan Gazeta…

Read More »

Lutë Gjilanasit duan ujë

Sot, me datë 23 nëntor 2019 organizuar nga Lëvizja Qytetare ”Vatra” në koordinim me asambleistët e K.K. në Gjilan z.…

Read More »

Spektakël: Dy muaj pas zgjedhjeve vijnë edhe 392 pako me fletëvotime nga diaspora

Janë bërë gati dy muaj që nga mbajtja e zgjedhjeve në Kosovë dhe akoma nuk përfunduar certifikimi dhe rezultati i…

Read More »

Hidhet një bombë në një parking në Gjilan, dëmtohen katër makina

Në mesnatën e datës 22 nëntor është hedhur një granat dore në një parking në Gjilan. Në rrugën “Shaban Cernica”…

Read More »
Back to top button
Close