LAJME

A do t’i zë sheshi simpatizantët e Lutës, nesër në ora 18:00 në Gjilan?

Nesër në ora 18:00 LDK e Gjilanit do ta ketë tubimin përmbyllës në Gjilan. Në të kaluarën, Lutfi Haziri njihej për tubimet e mëdha dhe me mijëra njerëz.

Poashtu, simpatizantët dhe votuesit e LDK-së dhe Lutfi Hazirit janë mobilizuar jashtëzakonisht shumë për tubimin e ditës së djeshme.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close