LAJME

Zyrtarja e LDK-së: “Kur ta shihni këtë foto nashta ju vjen mu grrithë pak”

Zyrtarja e LDK-së znj. Rina Ahmeti ka akuzuar Vetëvendosjen pas takimit të Bartësit të Listës së VV-së me ish nënkryetarin serb të Komunës së Gjilanit z. Bozhidar Peric.

Po ju sjellim reagimin e plotë;

Mirëmbrama qysh jeni a jeni mirë ju të VV?
(Kur ta shini këtë foto nashta ju vjen mu grith pak)

Qe fytyra e vërtet e udhëheqësve të VV, vlersone vetë.

Se ken tu na tranu tu u shit patriota.
Pse Lutën e ka mbështet komuniteti serb, çdo debat tu e shrytzu me përmend lista sërpska lista sërpska skishin çka me thanë tjetër.

Përndryshe ja prezantojm👇🏻

Ismajl Kurteshi nga VV, shefi i Alban Hysenit, dhe bartësi i listës së VV-së, në takim me Bozidar Peric, ish-nënkryetar i Komunës, duke i kërkuar mbështetje nga komuniteti serb për LVV-në në Gjilan!

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close