LAJME

Leonora Bunjaku: Kodra e Dëshmorëve e vendosur, PDK po rikthehet në krye të Gjilanit

Kandidatja e PDK-së për Kryetare të Gjilanit ka zhvilluar një takim në lagjen Kodra e Dëshmorëve me simpatizantë të PDK-së.

Ja postimi i saj i plotë:

Kodra e Dëshmorëve e vendosur:

PDK po rikthehet në krye të GjilanitBashkë me kandidatin për asamble komunale, Endrit Shabani, diskutuam për problemet e pazgjidhura në lagjen ‘Kodra e Dëshmorëve’, duke filluar nga mungesa e infrastrukturës rrugore, ndriçimit publik, ujit të pijes e shumë çështje tjera. Banorët Kodrës së Dëshmorëve i kanë prirë gjithmonë ndryshimeve të mëdha dhe kjo do të ridëshmohet kur Partia Demokratike do ta vulosë fitoren madhështore në Komunën e Gjilanit.

Bashkë ia dalim me dinjitet!

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close