LAJME

Tërmet edhe në Gjilan, epiqendra afër Kaçanikut me magnitudë prej 3.3 shkallë të Rihterit

Para pak minutash ka ndodhur një tërmet në Kosovë, ku u ndjeh edhe në qytetin e Gjilanit. Shumë qytetarë nga Gjilani kanë shkruar dhe raportuar se e kanë ndjerë lëkundjen e tërmetit.

Tërmet me epiqendër afër Kaçanikut me magnitudë prej 3.3 shkallë të Rihterit në orën 23:07. Do ju mbajmë të informuar.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close