LAJME

Milaim Zeka publikon videot: Shikoni se si vozisin dy banhof-ista të Zvicrës në një rrugicë në Gjilan

Në një rrugicë në qytetin e Gjilanit, dy vetura janë parë duke vozitur jashtëzakonisht shpejt, ku njëri prej tyre gati e humb kontrollin, transmeton Gjilani SOT.

Gazetari Milaim Zeka ka publikuar dy video dhe një përshkrim për këtë rast.

Ai ka shkruajtur se “Shikoni se si vozisin dy banhof-ista te Zvicres, ne nje rrugice te Gjilanit, ku shpejtesia eshte 20 km, ata 200. Plot femi ne lokalin ku isha. Policia rrugore e Gjilanit duhet me hape rast”.

VIDEO:

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close