LAJME

Lutfi Haziri i çon selam VV-së: Dihet kush fiton gjithmonë në Gjilan

Kryetari i Komunës së Gjilanit z. Lutfi Haziri, i është përgjigjur pyetjeve të gazetarëve gjatë fillimit të asfaltimit të një rruge në Gjilan.

Ai duke qeshur ka ironizuar me Vetëvendosjen duke thënë se “dihet kush fiton gjithmonë në Gjilan”.

Ai më tutje ka thënë se deri me 17 tetor ka me pas punë në Gjilan dhe jo fushatë dhe sipas tij ai beson në vullnetin e qytetarëve të Gjilanit

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close