LAJME

Aksident në qendër të Gjilanit, kombi futet në park

Para pak minutash një kombi ka shkaktuar vetëaksident në qendër të qytetit, më saktësisht përballë shkollës fillore “Thimi Mitko”.

Në vendin e ngjarjes kanë dalur forcat policore dhe janë duke e trajtuar rastin. Ende nuk dihet për të lëndruar.

Gjilani SOT do ju mbaj të informuar.

VIDEO:

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close