LAJME

Publikohet video nga vet aksidenti në Gjilan ku mbeti e vdekur një grua

Një video nga Klan Kosova është publikuar ku dëshmohet vet aksidenti i rëndë që ka ndodhur në Gjilan. Duket se vetura ka rënë në ujë dhe ka shkaktuar dëme të mëdha.

Njoftimi i plotë:

“Vetaksident Trafiku me fatalitet”

Në orët e herëshme të mëngjesit të sotëm 24.06.2021, në hyrje të fshatit Uglar ka ndodhë një vetë aksident ku, në vetur ishin katër persona.

 Si pasojë e vetëaksidentit , me lëndime të rënda janë dërgu në spitalin rajonal në Gjilan.

Nga hetimet e para mësohet se njëra nga pasagjeret femër shtetase e Shqipërisë ka humbë jetën si pasojë e aksidentit.

Për rastin është njoftu prokurori i shtetit.

Policia e Kosovës njësitet e trafikut rajonal janë duke i hetuar rrthanat e këti aksidenti të rëndë.

Një aksident me fatalitet ka ndodhur mëngjesin e sotëm në hyrje të fshatit Uglar të Komunës së Gjilanit.


VIDEO:

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close