LAJME

LAJMI I FUNDIT: Therrje mes disa të rinjëve tek shkollat e mesme në Gjilan

Para pak momentesh ka ndodhur një therrje mes disa të rinjëve tek shkollat e mesme në Gjilan. Ngjarja ka ndodhur brenda një kafiterie. Ndihma e shpejtë ka ardhur në vendin e ngjarjes dhe i ka marrë të plagosurit. Ende nuk dihet gjendja e tyre.

Forca të shumta policore kanë dalur në vendin e ngjarjes dhe është shkaktuar panikë e madhe. Gjilani SOT do ju mbajë të informuar me kohë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close