LAJME

I gjakosur nga plagët e viktimës, arrestohet personi i cili dyshohet se kreu vrasjen me thikë

Para pak momentesh ka ndodhur një therrje mes disa të rinjëve tek shkollat e mesme në Gjilan. Ngjarja ka ndodhur brenda një kafiterie.

Gjilani SOT mëson nga burimet e saj brenda Emergjencës se një person ka mbërritur pa shenja jete në spital. Ende nuk dihen arsyet që kanë shtyrë në këtë përplasje mes të rinjëve, por forca të shumta policore janë në vendin e ngjarjes.

Personi i cili dyshohet se kreu këtë akt kriminal është arrestuar nga policia, por për arsye të hetimeve pamjen e plotë dhe emrin e tij nuk do ta bëjmë publike edhe pse emri dhe mbiemri i personit është i njohur për redaksinë tonë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close