LAJME

Arbër Ismajli paralajmëron fitoren e Komunës së Gjilanit, prezanton logon

Nënkryetari i Komunës së Gjilanit, njëherësh kandidati potencial i LDK-së për kryetar të Komunës së Gjilanit z. Arbër Ismajli ka prezantuar një fanelë me mbishkrimin 4plus duke aluduar në fitoren e ardhshme të Komunës, transmeton Gjilani SOT.

Pas pak ditësh pritet të zyrtarizohet kandidatura e tij dhe kjo do të bëhet në mënyrë ceremoniale në konventën e ardhshme.

Gjithashtu nga radhët e Vetëvendosjes pritet të kandidojë z. Alban Hyseni.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close