LAJME

LAJMI I FUNDIT: Bie vetura në ujë tek kalaja e Pogragjës (VIDEO)

Para pak minutash një veturë ka rënë në ujë tek kalaja e Pogragjës. Burimet e Gjilani SOT tregojnë se fatmirësisht nuk ka të lënduar rëndë.

Ekipet mjekësore kanë mbërritur në vendin e ngjarjes dhe janë duke e trajtuar rastin.

VIDEO:

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close