LAJME

Aksident i rëndë në hyrje të fshatit Dobërçan

Para pak çastesh ka ndodhur një aksident i rëndë në hyrje të fshatit Dobërçan.

Ende nuk dihet mbi gjendjen e personave të cilët ishin në vetura.

Policia dhe ambulanca janë njoftuar për rastin. Do ju mbajmë të informuar për të rejat.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close