AKTUALITETLAJME

Ndërron jetë babai i Uran Ismaili

Sekretarit të Përgjithshëm të PDK-së, Uran Ismailit i ka vdekur babai.

Këtë e ka bërë të ditur vet Uran Ismaili përmes një postimi në facebook.

Kujtojmë që Jusuf Ismaili ishte stomatologu i parë në Gjilan dhe njëri ndër stomatologet e parë në Kosovë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close