LAJME

Albin Kurti dhe Vjosa Osmani ‘zbarkojnë’ në Gjilan

Lideri i Vetëvendosjes z. Albin Kurti dhe U.D së Presidentes znj. Vjosa Osmani kanë vitizuar qytetin e Gjilanit.

Ata janë parë bashkë me strukturat e Vetëvendosjes duke ecur rrugëve të Gjilanit. Normalisht, si të gjitha partitë edhe LVV nuk bënë përjashtim sa i përket mos respektimit të masave anti-covid.

Ende nuk dihet se me kënd ka takim apo a do të vizitojë ndonjë fabrikë apo firmë në qytetin e Gjilanit.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close