LAJME

Gruaja nga Gjilani nuk mund t’i ndalë lotët për Thaçin e Veselin (VIDEO)

Para dy ditësh, Degën e PDK-së në Gjilan e vizitoi U.D të Kryetarit të PDK-së z. Enver Hoxhaj. Ai duke hyrë në selinë e PDK-së, takoi rastësishtë një zonjë, e cila sipas burimeve të Gjilani SOT është veterane e arsimit dhe personalitet me kontribut shumë të madh në këtë fushë.

Ajo shprehi gatishmërinë t’i ndihmojë PDK-së në këtë situatë aspak të lehtë për ta, pasiqë dihet që dy liderët e saj tanimë janë në Hagë.

Gjilani SOT mëson se edhe Kandidati për Kryeministër nga radhët e PDK-së, profesor Enver Hoxhaj ishte prekur dhe emocionuar nga ky takim i rastësishëm.

Po ju sjellim videon e plotë:

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close