Uncategorized

Ka vdekur rektori i parë i Universitetit “Kadri Zeka”, profesor Arben Dermaku

Profesori i njohur z. Arben Dermaku ka ndërruar jetë. Burimet e Gjilani SOT tregojnë se Rektori i parë i Universitetit “Kadri Zeka” ka qenë pozitiv edhe me Covid 19.

Ju shprehim ngushëllime familjarëve, miqve dhe kolegëve të tij.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close