LAJME

Aksident tek qendrat tregtare në Gjilan, vetura dëmtohet shumë

Para pak orëve ka ndodhur një aksident tek qendrat tregtare në Gjilan, më saktësisht afër qendrës tregtare “Viva” dhe pemtarisë “Dani”.

Ende nuk dihet se a ka të lënduar nga ky aksident, por nga pamjet që ka siguruar Gjilani SOT, shihet vetura e cila është dëmtuar shumë.

Për informatat e tjera do ju mbajmë të informuar me kohë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close