LAJME

Entuziazmohet Alban Hyseni, ndryshimi do të ndjehet në gjithë Kosovën

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje nga Gjilani z. Alban Hyseni është shprehur i gëzuar me fitoren e Shpejtim Bulliqit në Podujevë. Ai është shprehur se ndryshimi për pak muaj do të ndjehet në të gjithë Kosovën.

Ja postimi i tij i plotë;

6 tetori dhe 29 nëntori janë data të ndryshimit!
E para e nivelit qëndror, e dyta e nivelit lokal.

E përbashkëta është se subjekt shkarkimi është Agim Veliu, e me të edhe modeli e mendësia qeverisëse e PLDAK! Ky ndryshim do të ndjehet në gjithë Kosovën e në dy nivelet dhe atë për pak muaj!

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close