LAJME

Deputetja e LDK-së nga Gjilani: Albin Kurti është diktator

Deputetja e LDK-së, Valentina Bunjaku se kreu i Lëvizjes Vetëvendosje, Albin Kurti është “diktator”.

Sipas saj, Kurti ka tentuar ta kontrollojë LDK-në, por që siç thotë ajo nuk ja ka arritur.

“A duhet ta përsëris disa herë, Albin Kurti është veçse një diktator. Ai është munduar ta kontrollojë LDK-në nga pozita e tij që ne ja kemi ofruar, por këtë nuk e lejon LDK-ja”, ka thënë Bunjaku në Kanal10.

Ndër të tjerash, ajo ka mbrojtur edhe deklaratat e Driton Selmanajt, duke thënë se deklaratat e tij për të pagjeturit janë shtrembëruar dhe janë përdorur nga të tjerët.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close