Uncategorized

Problem pronësor në Gjilan, nipi duke e goditur axhën e godet gruan e axhës

Gjatë ditës së djeshme Policia e Kosovës ka marr një lajm për një problem në Gjilan, ku nipi pati problem me xhaxhain e tij për një problem pronësor.

Nipi përderisa ishte matur ta godiste axhën e tij, ai ka goditur gruan e xhaxhait me çelës mekanik, transmeton Indeksonline.

Viktimës i është  ofruar ndihma mjekësore në  Spitalin e Gjilanit. Motiv i incidentit ishte një  kontest pronësor. I dyshuari është  arrestuar  dhe me urdhër të Prokurorit i njëjti dërgohet ne mbajtje./Indeksonline/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close