LAJME

Aksidenti në magjistralen Prishtinë-Gjilan, dy persona dërgohen për në spital, policia jep detaje

Dy persona kanë mbetur të lënduar si pasojë e aksidentit që ndodhi mëngjesin e sotëm në magjistralen Prishtinë-Gjilan, raporton Gazeta Sinjali.

Lajmin për Gazetën Sinjali e ka konfirmuar zëdhënësja e policisë për rajonin e Prishtinës , Flora Ahmeti.

“Rreth orës 07:30 në rrugën Prishtinë-Gjilan saktësisht në fshatin Slivovë, ka ndodhur një aksident trafiku,  ku të përfshira kanë qenë dy automjete. Si pasojë e aksidentit dy persona janë lënduar dhe të njejtit janë dërguar për trajtim mjekësor. Me rastin po merret njësiti i trafikut”, tha Ahmeti. /

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close