LAJME

Përleshje mes fqinjëve për parking në Gjilan, reagon Policia

Një rrahje ka ndodhur sot në qytetin e Gjilanit mes fqinjëve.

Indeksonline mëson se shkaku i rrahjes ka qenë për shkak të një parkingut për veturë .

Policia e Kosovës ka dal në vendin e ngjarjes dhe ka marrë masat ndaj dy palëve. 

Indeksonline do të ju mbaj të informuar me rastin.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close