LAJME

Polici gjilanas del nga vetura dhe rrahet me punëtorë (VIDEO)

Në një video të siguruar nga KALLXO.com shihet një pjesëtar i Policisë teksa del nga vetura dhe sulmon disa punëtorë.

Polici është marrë në intervistë nga Inspektorati i Policisë së Kosovës dhe me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

Më poshtë keni pamje nga sulmi i policit ndaj punëtorëve.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close