LAJME

Përplasën dy makina në rrugën Gjilan – Prishtinë


Numri i aksidenteve në vendin tonë vazhdon të jetë shqetësues.

Si pasojë e pakujdesisë, dy vetura janë përplasur pasditen e sotmë në rrugën Gjilan – Prishtinë, transmeton Indeksonline.

lg.php.gif

Veç dëmeve materiale, fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar.

Indeksonline sjellë pamje nga vendi i ngjarjes, derisa policia po merret dhe po heton rastin.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close