LAJME

Padyshim, pamje fantastike gjatë punimeve në Gjilan

Kanë filluar punimet infrastrukturore në qendër të Gjilanit. Punimet po vazhdojnë me intensitet të lartë dhe qendra po merr pamje të bukur, transmeton Gjilani SOT.

Sot, për t’i parë punimet në vendin e ngjarjes kanë shkuar edhe Kryetari Haziri dhe Ministri i Infrastrukturës Arban Abrashi.

Me këtë projekt i entuziazmuar është parë edhe drejtori i shërbimeve publike z. Naser Korça, ku ka thënë se punët e mira shihen në mëngjes.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close