LAJME

Me veturë e godet qytetarin në Gjilan dhe ikë nga vendi i ngjarjes

Forcat e rendit tash e një javë nuk po arrijnë të identifikojnë një ngasës që me veturë përplasi 15 vjeçarin Freskim Dushica duke i shkaktuar lëndime të rënda.

Familjarët e të aksidentuarit janë hatruar në polici, pasi sipas tyre kanë shumë mundësi të identifikojnë personin që shkaktoi aksidentin.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close