LAJME

Arrestohet një mashkull në Gjilan pasi ka ofenduar dhe sulmuar një vajzë

Gjashtë raste të dhunës familjare janë raportuar në 24 orët e fundit në disa komuna të Kosovës.

Në Gjilan është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti ka ofenduar dhe kanosur dy viktimat një femër dhe një mashkull kosovar po ashtu ka sulmuar fizikisht viktimën femër kosovare. Nuk raportohet për të lënduar, ndërsa me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.

Po ashtu në këtë komunë është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti ka ushtruar dhunë ndaj viktimës femër kosovare. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje. FotoLumiHd

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close