LAJME

Pasoja të mëdha në Gjilan pas shiut dhe stuhisë, shikoni dëmet në disa foto

Motit të ligë ditëve të fundit në vend, nuk i ka shpëtuar as qyteti i Gjilanit.

Dëme materiale janë raportuar në lagjen “Dardania” të këtij qyteti sonte.

Një qytetar ka dërguar në KALLXO.com fotografitë nga vendi i ngjarjes. Gjilani edhe javën e kaluar është përballur me stuhi ere e shiu.

shiu.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close