LAJME

LAJMI I FUNDIT: Edhe dy të vdekur nga koronavirusi në Gjilan

Para pak çasteve Radio Star merr vesh se dy persona të prekur me Covid-19, kanë ndërruar jetë në spitalin regjional të Gjilanit.

Numri i të vdekurve nga coronavirusi në Gjilan, shkon në 16 persona.

Në qytetin e Gjilanit janë 149 raste me covid-19, kurse në hospitalizim 32.

Radio Star do të ju mbajë të informuar rreth këtyre personave dhe do të sjellë detaje më të hollësishme./RadioStar/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close