LAJME

Aksident në Gjilan, vetura e godet një motoçiklist

Para pak minutash ka ndodhur një aksident ndërmjet veturës dhe një motoçiklisti.

Në fotot e siguruara nga Gjilani SOT, shihet ngasësi i motorit i rrëzuar, por dëshmitarët tregojnë se gjendja e tij është stabile dhe jashtë rrezikut për jetë.

Për këtë aksident janë njoftuar edhe organet kompetente, respektivisht policia e Kosovës.

Për detaje të tjera do ju mbajmë të informuar

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close