LAJME

Arrestohet pronari dhe punëtori i një kafiterie në Gjilan pasi kanosen inspektorin

Mbrëmë, Njësiti Patrullues dhe Inspektorët komunal gjatë zbatimit të planit Covid-19, në një kafiteri, janë kanosur nga i dyshuari mashkull kosovar (pronari i lokalit ), po ashtu edhe i dyshuari tjetër mashkull kosovar (punëtorë i këtij lokali).

Të njëjtit, sipas raportit të Policisë kanë penguar zyrtarët policorë në kryerje të detyrës zyrtare.

Dy të dyshuarit janë arrestuar dhe me vendim te prokurorit lirohen në procedure të rregullt. fotolumihd/IndeksOnline/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close