LAJME

Kadri Veseli: E ftoj Lutën në PDK, e njoh mirë atë

Kryetari i PDK-së z. Kadri Veseli, në një intervistë në RTV Dukagjini ka theksuar se Lutfi Haziri është aktor i madh, si dhe ai duhet ta trajtoj vetën më mirë dhe ka lënë të nënkuptohet se Kryetari i Gjilanit nuk i ka punët mirë në LDK.

Gjithashtu, z. Veseli ka theksuar duke ironizuar se e fton atë në partinë e tij sepse e njeh mirë Lutën

Këto akuza vijnë pas deklaratës së Lutfi Hazirit se kreu i PDK-së z. Kadri Veseli është vetëm kryetar administrativ i PDK-së.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close