LAJME

Sami Kurteshi e quan vrasës Thaçin, por nuk tregon se kënd e ka vra

Ish kandidati për kryetar të Komunës së Gjilanit z. Sami Kurteshi, ka shpërthyer me akuza ndaj Presidentit Thaçi, transmeton Gjilani SOT.

Ai e ka quajtur vrasës Presidentin Thaçi.

Ja postimi i plotë;

KTHIMI I VRASËSIT NË SKENË!

Hashim Thaçi po kthehet zyrtarisht në binarët e tij të origjinës – në vrasjet e kundërshtarëve politikë!
Prokuroria e kriminalizuar dhe e kapur për fyti nga vrasësi Hashim Thaçi, po heshtë! Gjykata po i mbyll sytë, jo nga neutraliteti për drejtësi, por nga frika prej vrasësve.

Kot e ke, frikën nuk ta heq vrasja!

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close