LAJME

VV në Gjilan apel: Aktivistët janë në shesh duke ju pritur juve qytetarë

Lëvizja Vetëvendosje – Dega në Gjilan, ka bërë thirrje që qytetarët ta nënshkruajnë peticionin për zgjedhje të reja parlamentare, transmeton Gjilani SOT.

Po ju sjellim reagimin e plotë;

Aktivistët tanë janë në shesh, duke ju pritur juve qytetarë që nuk e keni nënshkruar akoma peticionin Duam Zgjedhje, ta bëni këtë.

Edhe sot, interesim i jashtëzakonshëm i qytetarëve. Për një Qeveri me dinjitet dhe jo për Qeveri pazaresh.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close