MAGAZINA

Aktori gjilanas i “O sa mirë” testohet për Covid-19, ky është rezultati

Aktori kosovar, Kushtim Qerimi i është nënshtruar testit të koronavirusit.

Pas daljes së rezultateve aktori ka njoftuar miqtë dhe koleget se ka rezultuar negativ në testin e Covid-19.

“Kogja nifar lezeti koka me dal negativ në testin e k’tij virusi”, ka shkruar aktori në postim.

Kujtojmë që Kushtimi më së miri njihet me rolin e “llapjanit” në serialin vendor “O Sa Mirë”./Indeksonline/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close