LAJME

Elvis Naçi: Sapo bëmë pagesën e transportit, babai i Ilirit luftoi për ne – ne do të luftojmë për Ilirin

Hoxha i nderuar z. Elvis Naçi ka shkruajtur në profilin e tij në facebook, duke treguar se e kanë bërë pagesën e transportit, transmeton Gjilani SOT.

Po ju sjellim reagimin e plotë:

U LUTEM SHPERNDAJENI! TE SHPETOJME NJE JETE!
Sapo beme pagesen e transportit per te mundesuar avionin per vellain tone per ne turqi! Po mundohemi pasi kerkohet ne kohe rekord te mbledhim shumen prej 120 mij euro e kerkuar nga babai per ta derguar ne Spitalin e zgjedhur nga familjaret. “ Kush shpeton nje Jete sikur ka shpetuar gjithe njerzimin” Ne kete muaj te madh, te meshires dhe faljes, le te behemi shkak qe Iliri te kete nje shanc te kthehet i shendetshem mes nesh. Babai i Ilirit eshte veteran lufte, ai ka luftuar qe ne te jemi te lire, sot do te luftojme ne qe Iliri te jetoje. Ju lutem shperndajeni, ju lutem nje lutje, te behemi bashke!Gofundme: https://www.gofundme.com/f/firdeus2020
Pay pal:fondacionifirdeus1@gmail.com
Te dhenat bankare ne Zvicër: Name: Firdeus
Emri i Bankes: Post Finance
Adresse: Untere Scheugstr 3 8707 Uetikon am See
Konto Nr.: 15-387081-5
IBAN: CH94 0900 0000 1538 7081 5
BIC: POFICHBEXXX
Të dhënat bankare në USA:
Bank Name : Morton Community bank
Beneficiary Name : Friends of Fondacioni Firdeus
Routing Number: 071123204
Account number : 769397
Të dhënat bankare në Shqiperi:
Fondacioni Firdeus, Credins Bank,
Adresa e bankes: Rr Vaso Pasha, nr 8, Tirana, Albania.
SWIFT CODE CDISALTR
IBAN EURO:AL76 2121 1573 0000 0000 0088 3481
IBAN USD: AL33 2121 1573 0000 0000 0088 3479
Konto Gjermani:
Firdeus Germany Stiftung
Sparkasse Fürstenfeldbruck
IBAN: DE88 7005 3070 0032 2673 46
BIC: BYLADEM1FFB
Zoti i shperblefte bamiresit!

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close