LAJME

I ndjeri Agon Musliu ishte shpallur lexuesi më i devotshëm në biblotekën e Gjilanit

Kryetari Lutfi Haziri, në emisionin Pressing tregoi disa detaje të tjera në lidhje me të ndjerin Agon Musliu.

Ai dhe opinionisti Berat Buzhala treguan që i ndjeri Agon Musliu ishte shpallur lexuesi më i devotshëm në biblotekën e Gjilanit. Kryetari Haziri theksoi se kjo ka ndodhur për 3 vite rresht, transmeton Gjilani SOT.

Ai ka treguar se ka komunikuar të dielën me prindin e të ndjerit dhe ai i ka thënë se djali nuk po ia hap telefonin dhe ka shfaqur shqetësimin për këtë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close