LAJME

I ndjeri Agon Musliu del negativ në testin për koronavirus

Kjo është konfirmuar , nga kryetari i Gjilanit, Lutfi Haziri.

“Po janë kryer para obduksionit dhe ka rezultuar negativ”, ka thënë shkurt Haziri.

26- vjeçari, Agon Musliu vdiq të dielën pasi u hodh nga kati i pestë i konvikti, ku po qëndronte në karantinë pasi kishte ardhur nga Gjermania.Ndërkohë, Prokuroria Themelore në Prishtinë, tashmë ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të vdekjes së 26 vjeçarit në Qendrën e Studentëve në Prishtinë.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close