LAJME

Gjuajtje me armë në lagjen “Arbëria” në Gjilan

Një gjuajtje me armë ka ndodhur para pak çasteve në lagjen “Arbëria” në Gjilan.

Këtë e ka konfirmuar për Radio Star, Ismet Hashani zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Gjilanit.

Hashani ka bërë të ditur se policia me të marrë informatën ka dalë në vendin e ngjarjes dhe është duke e bërë ekzaminimin e vendit ku ka ndodhë rasti, Hashani ka treguar se si pasoj e një mosmarrëveshjes, ka ardhur deri te një përleshje më pastaj është përdorur edhe një armë zjarri, fatmirësisht nuk ka të plagosur dhe të dyshuarit janë të njohur për policin, dhe për momentin nuk ka të arrestuar dhe ende nuk dihen motive e kësaj ngjarje./RadioStar/


Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close