LAJME

LAJMI I MIRË: Nga 140 mostrat e marra në Gjilan, të gjithë rezultojnë negativ

Lajm i mirë vjen nga Gjilani, ku sot gjatë ditës janë marrë 140 mostra, Radio Star merr vesh se të gjitha këto mostra kanë rezultuar negativ.

Ministri Vitia, para pak qasteve ka publikuar rezultatet,nga 243 mostra 7 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19, dhe shërohen 22 pacientë të tjerë.

Numri i të infektuarve me koronavirus ka shkuar në 806.

Në Gjilan, mbetet numri i njejtë 51 të prekur me Covid-19, 23 të shëruar dhe 2 të vdekur./RadioStar/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close