LAJME

Gruaja e Agim Ramadanit: Mos e ndyt gjakun e pastër që u derdh në mbrojtjen tënd

Deklarata skandaloze e këshilltarit të Albin Kurti, Shkëlzen Gashi ndaj UÇK’së dhe shqiptarëve, ka bërë që reagime të shumta të ketë në Kosovë dhe jashtë saj, shkruan Gazeta Metro.


Deklarata e këshilltarit të Kurtit ndaj UÇK-së dhe shqiptarëve nuk kanë mbetur pa u kritikuar nga gruaja e komandantit Agim Ramadani.

Ajo ka shpërndarë një fotografi me emblemën e UÇK-së , ku janë edhe fjalët e personaliteteve të shquara botërore që kanë vlerësuar lartë këtë forcë. 

“Mos e ndyt gjakun e pastër që u derdh në mbrojtjen tënde!”, shkruan Ramadani.//gazetametro.net

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close