LAJME

Nehat Osmani i VV-së i hyn ‘fellit’: Lutfi Hazirit dhe Thaçit do t’i dështojë tradhtia

Nehat Osmani i Vetëvendosjes ka reaguar ashpër ndaj Lutfi Hazirit e Presidentit Thaçi.

Ai ka thënë se dyve do t’u dështojë tradhtia.

Reagimi i plotë;

Shkruan: Nehat Osmani 

Në orvatjet djallëzore për të rrëmbyer lavdinë e TURPIT, Hashim THAQI e Lutfi HAZIRI do të “ribashkohen” në finalizimin e projektit të Vuçiçit e Serbisë për “shkëmbim të territoreve”.

Nga aty ku kaherë kishin bashkëmbrehur gërshërët e copëtimit të republikës së Kosovës dhe ringjalljen e “Zajednicës”, nga aty do u topiten magjitë e zeza prej popullit e pamundësohet PLANC hajnia.

Do dështojnë të dytë, sikur të dyve do u dështon tradhtia.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close