LAJME

LAJMI I FUNDIT: Mali i Bresalcit përfshihet në zjarr

Në këto momente një pjesë e malit të Bresalcit është përfshirë në zjarr.

Ende nuk dihet për shkaktarët të cilët, por në bazë të fotove dhe videove të cilët lexuesit e Gjilani SOT i kanë dërguar redaksisë tonë, shihet se zjarri është përhapur mjaft shumë.

Ende nuk kemi ndonjë informacion zyrtar nga organet kompetente, por ne do ju mbajmë të informuar për të rejat e këtij zhvillimi. /gjilanisot/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close