LAJME

Arrestohet gjilanasi, postoi fotografi dhe incizime të paautorizuara në rrjetet sociale

Gjilan – Në rrugën “Avdullah Presheva” në Gjilan, është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti ka bërë video-incizim dhe postuar direkt përmes rrjeteve sociale, gjendjen e rëndë të një personi i cili ka pësuar aksident trafiku. 

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close