LAJME

Aksident i rëndë në Gjilan, motoçiklisti mbetet i shtrirë në rrugë

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur mesditën e sotme në Gjilan.

Lexuesit e IndeksOnline kanë dërguar foto nga aksidenti ku një motoçiklist shihet se ka mbetur i shtrirë në rrugë dhe është duke u ndihmuar nga një kalimtar. 

Aksidenti është i rëndë ndërsa për detaje do t’iu mbajmë të informuar./IndeksOnline/

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close