LAJME

70 vjeçari nga Gjilani: Kam dal pozitiv, kam diabetin dhe e kam kalu koronavirusin pa shku asnjë ditë te mjeku

Një 70 vjeçar nga Gjilani, i cili ka rezultuar pozitiv me koronavirus, ka thënë se ka kaluar këtë virus pas shkuar fare te mjeku.

Me anë të një video të postuar në Facebook, i infektuari nga Gjilani, ka thënë se edhe pse është me diabet, koronavirusin e ka kaluar pa pikë problemi dhe se nuk ka pasur nevojë fare për mjek.

Tutje ai ka treguar se me koronavirus e ka të infektuar edhe gruan me vajzën.

Më poshtë mund ta shihni rrëfimin e tij të cilin e ka postuar në rrjetet sociale.


https://video.gjirafa.com/72-vjecari-mp4

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close