LAJME

Ëmbëltorja Kimi shpërndan mbi 720 ëmbëlsira për Emergjencën dhe Policinë e Gjilanit

Ëmbëltorja Kimi shpërndan mbi 720 ëmbëlsira për Emërgjencën dhe Policinë e Gjilanit, transmeton Gjilani SOT.

Këtë e kanë bërë të ditur nëpërmjet faqes së tyre në fejsbuk.

Njoftimi i plotë:

Sot menaxhmenti jone vizitoi Emergjencen, Policine dhe QMF”Dardania” te qytetit tone dhe barnatoret afer, ata te cilet jane heroi ne vijen e pare, dhe derguam mbi 720 embelsira, normalisht prodhim ky qe behet me standarde europiane dhe kujdes jashtezakonisht te veqante.
Per t’i embelsuar dhe per t’i dhene kurajo dhe force per te vazhduar ne punen e tyre.

Faleminderit sinqerisht qe kujdeseni per ne.
Rri ne shtepi, kujdesu per veten dhe familjen.

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Back to top button
Close